Гайд по використанню дивного пера в genshin impact. Вирішення загадок зі статуями і зображеннями громового птаха на острові цурумі в інадзумі.

Поява нового острова інадзуми-цурумі в оновленні 2.2 для genshin impact викликало масу питань щодо загадок і квестів цієї локації. Основна сюжетна лінія, пов’язана з дослідженням південної частини електро-регіону, де постійно накопичується непроглядний туман, – це завдання світу «крізь туман». На його виконання доводиться витратити кілька реальних днів – а також-добре подумати над рядом унікальних головоломок.

Далі представлений докладний гайд на дивне перо в геншин імпакт. Використовуйте його, щоб зрозуміти, де взяти і як використовувати даний інструмент під час гри.

Як отримати дивне перо в genshin impact

Перо, як інструмент, поміщається в інвентар гравця на початку квесту октава маусіро. Персонажа відразу вчать використовувати даний предмет на найближчій статуї громового птаха.

Навіщо потрібно дивне перо в genshin impact

Фактично дивне перо громового птаха – аналог лінзи спогадів, яка активно використовується в завданні світу очищення священної сакури, а також при вирішенні ряду загадок і головоломок інадзуми, в яких, наприклад, можна отримати багаті на скарби розкішні скрині. За допомогою пера розкриваються деталі, які не видно просто так:

  • виявляються примари минулого;
  • руйнуються перешкоди;
  • знаходяться приховані підказки і т. Д.

Як використовувати дивне перо в genshin impact

Це інструмент, який може бути надітий на персонажів через інвентар.

Після цього достатньо підійти до зображення або статуї громового птаха, натиснувши гарячу клавішу, що відповідає за використання обраного предмета (на пк за замовчуванням z). По екрану побіжать хвилі, і мандрівник побачить щось дуже важливе.

Спрацьовувати перо буде не завжди. Деякі статуї і зображення залишаться тим, чим є, але спробувати знайти черговий секрет потрібно.