pure tuber – немає реклами, free premium – зручний додаток, яке дозволить вам безкоштовно дивитися відео і слухати музику з youtube без настирливої реклами. Тепер непотрібно ставити нелегальні програми і додаткові плагіни, типу vanced і microg, щоб мати практично всі переваги premium підписки ютуба. Єдине, тут не можна відтворювати контент коли заблокований дисплей вашого андроїд пристрої.

Після установки можна залогінитися в свій профіль google, щоб підтягнулися ваші переглянуті відоси, історія, підписки і плейлисти. За замовчуванням відео буде відтворюватися в максимально можливій якості, але якщо потрібно заощадити трафік або ж прибрати зависання при слабкому з’єднанні, то його можна знизити самостійно.

Є тут режим фонового відтворення, тобто програма буде працювати як звичайний музичний плеєр, а так само можливість виводити програється в плаваючому віконці. У плей маркеті цей додаток має високу оцінку 4,9 балів і безліч позитивних відгуків від користувачів, пробуйте, думаю вам сподобатися теж.