Повільно, але вірно наближається реліз цікавого екшену за мотивами «вартових галактики». Щоб злегка підігріти інтерес публіки, square enix і портал ign опублікували не один і навіть не два, а цілих три геймплейних ролика, в кожному з яких розкрили різні аспекти майбутнього коміксового бойовика.

Перший повністю присвячений бойовій системі guardians of the galaxy. Хоча гравцям належить контролювати лише одного персонажа (пітера квілла, лідера команди), врятувати всесвіт самостійно не вийде — для перемоги необхідно покластися на трьох ai-напарників і їх суперздатності.

У другому відео eidos montreal (розробник проекту) вирішила показати безліч різних образів героїв. Всього в грі буде близько 40 скінів, навіяних як оригінальними коміксами, так і фільмами mcu.

І, нарешті, заключний (і трохи спойлерний) ролик просто показує бій з босом на ім’я мешканець темряви. Виглядає битва в цілому вельми традиційно за мірками жанру.

Нагадаємо, що прем’єра marvel’s guardians of the galaxy призначена на 26 жовтня. Гра вийде на всіх актуальних платформах: pc, playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x/s і switch.