Airpods люблять всі. За стільки часу на ринку бездротових навушників, вони по праву заслужили звання «народних». Але, як і будь-який інший продукт, не позбавлені недоліків. Одним не підходить формат вкладишів, інші скаржаться на неробочий мікрофон, треті постійно чують в них сторонні шуми. Днями стало відомо: apple розширює програму ремонту airpods pro з потріскуючим звуком. Сьогодні пропоную розібратися, що це за проблема така і як бути при виявленні подібного дефекту.

Як вирішити проблему тріска в airpods pro.

Ще на початку минулого року, деякі користувачі airpods звернули увагу на тріск і сторонній шум в навушниках на середньому і високому рівні гучності. Звучить це так, як ніби хтось раптово починає говорити по гучному зв’язку.

Спробували в справі нові apple watch series 7. Ось, що ми про них думаємо.

Після звернення в службу підтримки apple, співробітники обіцяли, що обов’язково розберуться в питанні. Часу чекати особливо не було, тому умільці припустили: справа йде в некоректній роботі технології bluetooth-з’єднання, яка, як і будь-який радіосигнал, схильна до перешкод, що і викликає статичні шуми або потріскування.

Тріск в airpods. Що робити.

Пізніше в купертіно почали роздавати до болю банальні поради типу: переконайтеся, що у вас встановлена остання версія операційної системи або спробуйте перезавантажити пристрій, проте проблема все ще залишалася актуальною.

Я не один раз вже звертався за допомогою на гарячу лінію apple і завжди у відповідь чув подібне. Мене такі рекомендації моментально виводять зі стану рівноваги. Зрозуміло ж, що я це вже зробив, не дурний адже.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу apple, якої немає на нашому сайті.

Як замінити airpods на нові

Ось, в кінці 2020, купертіновци зрозуміли, що нічого вже з проблемою не зробити, доведеться міняти такі навушники по гарантії. Apple запустила нову сервісну програму по заміні airpods pro протягом трьох років з дня покупки. Скористатися цим привілеєм можна в наступних випадках:

  • тріск в навушниках або інші сторонні звуки, які посилюються при прослуховуванні музики або розмові по телефону.
  • некоректно працює функція активного шумозаглушення. Наприклад, пропадають низькі частоти або посилюються фонові звуки навколишнього оточення.
  • навушники повинні бути виготовлені до жовтня 2020 року.

Не спокушайтеся, розбір airpods pro виглядає просто тільки на картинці.

Всі ми любимо apple за якісний і швидкий ремонт будь-якої техніки. Кожен раз, купуючи той чи інший гаджет, ми розуміємо, що якщо з ним трапиться біда, підопічні тіма кука, швидше за все, в техпідтримці нам тільки посприяють і не будуть відмовлятися від своїх зобов’язань по гарантії, як це часто зустрічається у інших виробників.

Але і тут не все так райдужно, як хотілося б. Багато користувачів знають, що коли з iphone трапляється якась біда, то зазвичай телефон не розбирають, а просто видають новий. Тут так не працює. Якщо у вас, наприклад, виник тріск тільки в правому або в лівому навушнику , apple просто 8 замінить вам один з них , а залишився, на жаль.

Я вже мав досвід заміни своїх airpods 2-го покоління, і проблем після цього стало не менше. Як тільки в сервісі видають новий навушник (який без гарантії для мене обійшовся в 7 тисяч рублів), постійно виникають складнощі з підключенням. Айфон іноді просто навідріз відмовляється бачити його. Плюс, є проблеми з різною батарейкою. Тепер лівий завжди сідає швидше правого.

Як здати airpods в ремонт

Як я вже сказав, здати гаджети apple в ремонт не так складно, як ми звикли. Досить просто слідувати цій нескладній інструкції:

  • перейдіть у відповідний розділ на офіційному сайті apple.
  • перегорніть до пункту куди можна звернутися за обслуговуванням.
  • натисніть на кнопку відправити запит на обслуговування.
  • виберіть пункт аудіо та звук.
  • далі натисніть на клацання, потріскування та інші проблеми зі звуком.
  • потім вкажіть зручний для вас спосіб зв’язку з технічною підтримкою.

Здати навушники airpods в ремонт простіше простого.

Apple офіційно оголосила про нову презентацію. Вона пройде 18 жовтня.

Я вже кілька разів стикався з користувачами, які прагнули обдурити сервісний центр, здаючи туди абсолютно справні пристрої. З airpods проблема особливо актуальна, адже з роками їх акумулятор приходить в непридатність, а замінити його apple — не можна. Хіба що скористатися послугами сторонніх компаній. Запевняю вас, обдурити apple практично неможливо.

Нашому телеграм-чаті, буде цікаво прочитати.