У розпорядженні інтернет-джерел виявилася інформація про характеристики флагманського смартфона vivo x80, який в даний час готується до випуску.

Тут і нижче фотографії reuters

Стверджується, що в основу новинки ляже потужний процесор mediatek dimensity 2000, поки не представлений офіційно. Цей чіп отримає вісім обчислювальних ядер: високопродуктивне cortex-x2 з тактовою частотою 3 ггц, а також три ядра cortex-a710 і чотири cortex-a510. До складу виробу увійдуть графічний акселератор mali-g710 mc10 і модем 5g. Виробничі норми — 4 нанометра.

Смартфону vivo x80 приписують наявність дисплея full hd + з частотою оновлення до 120 гц. До складу багатомодульної камери увійде 1/1, 3-дюймовий основний сенсор з 50 млн пікселів. Згадана п’ятиосна система стабілізації vis. Крім того, буде задіяний 12-мегапіксельний датчик для портретної зйомки.

Апарат, як зазначається, буде доступний в різних варіантах оснащення пам’яттю. Інші подробиці стануть відомі пізніше. По всій видимості, офіційна презентація vivo x80 відбудеться в наступному році.

Відзначимо, що vivo є одним з найбільших у світі постачальників смартфонів. Пристрої компанії вельми популярні на російському ринку.