Трагічна смерть дядька бена завжди являла собою ключовий крок на шляху пітера паркера до того, щоб стати супергероєм, однак, чомусь це досі не торкнулося кіновсесвіту marvel, де ми спостерігаємо за актуальною версією людини-павука на великому екрані.

Замість цього, коли справа стосується сім’ї пітера, ми бачили лише тітку мей у виконанні маріси томей; у свою чергу, паркер тонко згадує дядька бена протягом усіх своїх появ в mcu, але сам персонаж так і не з’являється на екрані.

Проте, прийдешній фільм « людина-павук: немає шляху додому » може це змінити, а причиною можуть стати мультивселенная і доктор стрендж. Як показав трейлер стрічки, в якийсь момент чарівник використовує заклинання, щоб світ забув, що пітер паркер – це людина-павук, але саме втручання пітера створює тріщину в мультивсесвіті. В результаті чого, в кіновсесвіт marvel потрапляють доктор восьминіг (альфред моліна), електро (джеймі фокс) , зелений гоблін (віллем дефо) та інші персонажі з минулих франшиз.

І було б здивуванням, якби серед них не було б дядька бена. Напевно існує хоча б одна всесвіт, де персонаж ніколи не вмирав, і було б забавно, якщо в якийсь момент в « немає шляху додому » з’явиться дядько бен, якого не впізнають персонажі тома холланда, тобі магуайра і ендрю гарфілда. Потенційне воскресіння дядька бена в “немає шляху додому ” спрацює в тому випадку, якщо це буде та сама людина, яку колись знали пітер паркер тома холланда і тітка мей маріси томей. На щастя, доктор стрендж може це влаштувати.

У 1990-х роках людина-павук зіткнувся з персонажем на ім’я ксанду-чаклуном, правлячим смертельним виміром (death dimension). Як випливає з назви, цей болісний куточок мультивсесвіту діє як щось на зразок невизначеності для нещодавно померлих персонажів marvel, які не можуть рухатися далі, але зазвичай залишаються недоступними для живих. Якщо “людина-павук: немає шляху додому ” перенесе вміст різних вимірювань в mcu, немає причин, через які смертельне вимірювання не може бути включено.

Для пітера паркера і тітки мей було б особливо гірко насолодитися останньою розмовою з дядьком беном, коли він вийде з смертельного виміру; крім того, трейлер « немає шляху додому », можливо, навіть вже натякнув на це, коли в квартирі персонажі холланда і томей були здивовані після того, як з’явилася якась, несподівана фігура.

В кінцевому підсумку, возз’єднання людини-павука тома холланда і дядька бена може бути причиною того, що пітер перестане зловживати мультивселенной в « немає шляху додому ». Грунтуючись на трейлері, може здатися, що титульний герой використовує мультивселенную, щоб пробувати жити подвійним життям – пітера паркера і людини-павука, але незабаром це порушується, коли в справу втручаються лиходії з минулих франшиз. У такому випадку, натхненна, душевна мова дядька бена, ймовірно передбачає силу і відповідальність, могла б спонукати пітера відмовитися від своїх бажань і жити тим життям, яким він повинен жити.

Передсмертна розмова пітера паркера з дядьком беном також дозволила б mcu, нарешті, включити життєво важливого персонажа. Фанати звикли бачити, як дядько бен надихає свого племінника-супергероя, і « людина-павук: немає шляху додому ” може вшанувати важливість персонажа » і також направити персонажа тома холланда на вірний шлях тоді, коли це дійсно важливо.

Прем’єра фільму запланована на 16 грудня 2021 року.