Вже в цьому році компанія xiaomi може представити смартфони серії redmi note наступного покоління. Навесні нинішнього року виробник анонсував сімейство redmi note 10, вінцем якого стала версія pro з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління. Зараз в мережі з’явилася перша інформація про xiaomi redmi note 11.

Компанія з піднебесної продовжить використовувати чіпсети mediatek. У звичайному redmi note 11 буде встановлена однокристальна система dimensity 810, доповнена 6 гб оперативної пам’яті в початковій модифікації. Обсяг озу в топовій конфігурації складе 8 гб. Накопичувач в обох випадках буде розрахований на 128 гб. Це означає, що за рахунок технології memory fusion користувачі зможуть додати ще 2 гб віртуальної оперативної пам’яті.

В арсенал смартфона увійде основна камера на базі 50-мегапіксельного датчика зображення, а також 13-мегапіксельний фронтальний модуль для селфі. Більше інформації про камери немає. Але, судячи з досвіду минулих поколінь, можна сподіватися на ультра-ширококутний модуль.

Ємність вбудованого акумулятора в redmi note 11 складе 5000 ма*ч.він отримає підтримку швидкої зарядки потужністю 33 вт. У минулому поколінні версії pro для глобального і китайського ринок змогли похвалитися панелями з частотою оновлення 120 гц. У 11-й серії навіть стандартне видання отримає 120-герцевий дисплей. Ймовірно, буде використовуватися рідкокристалічний екран.

Вартість xiaomi redmi note 11 в модифікації з 6 гб оперативної пам’яті складе 185 доларів. Версія з 8 гб оперативної пам’яті буде оцінена в 250 доларів. Китайська прем’єра буде приурочена до розпродажу 11 листопада. На ринку майбутня новинка з’явиться з передвстановленою прошивкою miui 12.5, але поки на базі операційної системи android 11.

В європі смартфон буде коштувати дорожче, але точної інформації за цінами поки немає. Нагадаємо, redmi note 10 навесні цього року вийшов на європейський ринок в модифікаціях 4/64 гб, 4/128 гб і 8/128 гб вартістю 199 євро, 239 євро і 279 євро відповідно. Версія з підтримкою 5g доступна в конфігурації 4/64 гб за 199 євро, а варіант з подвоєним об’ємом вбудованої пам’яті оцінили в 229 євро.