podcast&radio addict premium – преміум версія кращого додатка в світі для прослуховування подкастів і радіостанцій, аудіокниг, стрімів з youtube і twitch на андроїд пристрої. Після запуску програми потрібно додати собі в стрічку необхідні канали або радіостанції, для цього передбачений потужний і точний пошук, який може шукати за назвою або ключовим словом.

На основі ваших підписок ви будите отримувати рекомендації, щодня категорії з контентом оновлюються, додаються нові сезони, мережі та радіо. Сортуйте отриманий контент за різними критеріями, щоб знайти для себе щось новеньке і цікаве, а такого тут предостатньо. Є автоматичне оновлення і додавання, можна навіть задати точний час коли подкасти будуть завантажені, наприклад вранці перед пробудженням.

Для відтворення доступний фірмовий плеєр де можна налаштувати різні параметри для уподобань вашому слуху. Змінюйте швидкість програвання, підсилюйте гучність, пропускайте паузи і так далі. Щоб не втратити свої налаштування і історію передбачені резервні копії. Для швидкого управління і доступу до програми є настроюються віджети на головний екран.