Компанія international data corporation (idc) опублікувала свіжий прогноз по світовому ринку персональних комп’ютерів і моніторів ігрового класу. Аналітики вважають, що даний сегмент в найближчі роки продовжить рости.

Pixabay.com

У розгляд беруться як настільні системи, так і геймерські ноутбуки. У минулому році поставки таких пристроїв в глобальному масштабі склали приблизно 41,3 млн одиниць. У той же час в 2020-му було реалізовано близько 14,2 млн моніторів ігрового рівня.

У поточному році, незважаючи на дефіцит електронних компонентів, попит на ігрові пк і дисплеї продовжує зростати. Так, у другому кварталі було реалізовано в цілому 15,6 млн пристроїв в названих категоріях, що на 19,3% більше в порівнянні з другою чвертю 2020-го.

Idc

У 2025 році, як прогнозує idc, відвантаження ігрових десктопів і ноутбуків досягнуть 52,3 млн штук, а ігрових моніторів — 26,4 млн одиниць. Таким чином, показник cagr (середньорічний темп зростання в складних відсотках) в даних сегментах складе відповідно 4,8% і 13,2 %.

Відзначається також, що обсяг світового ринку ігрових пк і дисплеїв в грошовому вираженні підніметься з $43 млрд в 2020 році до більш ніж $60 млрд в 2025-му.величина cagr на цей період прогнозується на рівні 7,4%.