Iphone se-самий бюджетний смартфон apple на даний момент. Ви і самі знаєте, наскільки він живучий. У нього встановлюють хороше залізо, яке служить не один, не два і навіть не три роки. Що вже говорити: навіть першим поколінням iphone se можна спокійно користуватися і зараз. Смартфон дійсно популярний серед тих фанатів apple , які не визнають face id і дисплей на всю передню панель. В общем-то, на тих, хто рефлексує по старому доброму зовнішньому вигляду, і заробляє apple, випускаючи нове покоління. Про iphone se 3 відомо не так багато, але, здається, я більше не виберу цю модель.

Інформації про оновлення iphone se, але ми спробуємо поміркувати

Яким буде iphone se 3

Є ймовірність, що apple продовжить випускати iphone se в корпусі від iphone 8. Сподіваюся, цього не станеться. Навіть випуск iphone se 2020 в цьому виді зіпсував все бажання ним користуватися: я купував смартфон виключно для носіння без чохла, не боячись за його збереження. У цьому мене переконав iphone se 1-го покоління, який стійкий до зовнішніх подразників: за півроку з ним я не помітив ніяких подряпин ні на екрані, ні на корпусі.

Все виглядає нереально круто, але боюся, що ми знову отримаємо iphone 8

Та й сам корпус від iphone 5s дуже практичний: його зручно тримати в руках, ставити на стіл, носити в кишені. Він не вислизає з рук, немов мило, як iphone se 2020: за це я його і ненавиджу. Якщо apple буде дотримуватися своєї тактики по використанню корпусів із застарілих моделей, то, за логікою, ми отримаємо iphone se 3 в корпусі iphone 12. Але ще одного слизького смартфона в склі душа поета не витримає. Такий варіант виконання гарний зовні, але марний на практиці.

Touch id в екрані

В iphone se 3 повинен з’явитися touch id під екраном : це відмінна новина і абсолютно новий досвід. Нещодавно ми з товаришем обговорювали цей момент. Здавалося, нічого революційно нового не буде, адже у android-смартфонів давно є така фішка. Але, впевнений, apple представить нам такий варіант touch id в ідеальному виконанні, кардинально відрізняється від аналогів.

Touch id під екраном-запізніле рішення, але до сих пір очікуване

Інший варіант-це сканер відбитка пальців в кнопці включення. У ipad pro і ipad mini 6 це дозволило освіжити лінійку планшетів, які до одного моменту нічим не відрізнялися один від одного. Загалом, занадто багато питань і занадто мало відповідей, але в iphone se 3 ми чекаємо незвичайних рішень. Інакше в покупці смартфона не буде ніякого сенсу.

Чому варто купити iphone se

Незважаючи на те, що iphone se 2020 (втім, як і iphone se 1-го покоління) не позбавлений недоліків, на мій погляд — це крутий девайс для всіх. червоний iphone se виглядає шалено красиво. Я тисячу разів пошкодував про те, що не дочекався і купив смартфон в білому кольорі. Його не тільки можна купити собі, але і подарувати кому-небудь: думаю, не варто пояснювати, наскільки хороший se в порівнянні з будь-яким android-смартфоном з цього цінового діапазону.

Червоний iphone se 2020-найкрасивіший iphone

Хочеться вірити, що будуть вирішені проблеми з акумулятором. Apple, нам терміново потрібен iphone se з нормальним часом автономної роботи. Чесно кажучи, я і читачі нашого telegram-чату настільки втомилися від нервування з низькою автономністю і швидко падаючої ємністю батареї, що готові закрити очі на дизайн iphone se 3: якщо новий iphone вийде в тому ж корпусі, але з поліпшеною батареєю, я займу чергу за ним в офлайн-магазині, аби придбати його одним з перших.

Що купити замість iphone se

Якщо ви фанат компактних смартфонів, то вибір у вас скромніше нікуди: iphone 12 mini (жарт) або iphone 13 mini (не жарт). Торішній “малюк” страждає тими ж проблемами з автономністю, як і iphone se 2020. Хоча багато користувачів досі запевняють, що це не так вже страшно. Його ціна поступово падає, але не опуститься до рівня iphone se 2020 ніколи. Кращий варіант-це iphone 13 mini. Він ще свіжий, форм-фактор ідеальний, а автономність збільшилася на півтори години за заявами apple. На youtube є підтвердження того, що він може пропрацювати і на три години довше. Постає питання ціни, але вирішувати виключно вам.

Що виберете? 12 mini або 13 mini?

Є і більш доступні варіанти. Наприклад, iphone 11, який хороший у всьому, незважаючи на хейт appleinsider.ru артем рахматулліна . Так, він більше в розмірах, але зараз коштує осудних грошей. Готові до face id і великим розмірам? настійно рекомендую придбати саме його. Зате там немає проблем з акумулятором і урізаної потужності процесора. Не так давно я зіткнувся з цим: друг надіслав важке відео, після перегляду якого ios 15 захромала на обидві ноги, вивантажила всі додатки з пам’яті, з’явилися фризи. Загалом, так я вперше зрозумів, що iphone se має слабкі сторони в продуктивності.

На даний момент iphone se 2020 все ще добре. Рекомендувати до покупки я його, звичайно ж, не стану. І ні за що не куплю iphone se 3 — пора залишити рефлексію за минулими часами і вибрати щось сучасне.