Дорогі друзі!

Ми раді оголосити про початок нового конкурсу, який наш сайт проводить спільно з компанією aerocool, одним з лідерів ринку комплектуючих для пк. Бренд aerocool люблять геймери і ентузіасти з різних куточків земної кулі. Під цією маркою поставляється повний спектр високопродуктивних продуктів, включаючи ігрові корпуси, блоки живлення, вентилятори, а також ігрові крісла.

Цей конкурс присвячений флагманському сімейству комп’ютерних крісел crown, що відрізняються ергономічним дизайном, який забезпечує максимально комфортну гру протягом тривалого періоду часу, і високою якістю виготовлення. Відмінною особливістю крісел crown є м’які зручні підлокітники.

Високощільний пінний наповнювач, що приймає форму тіла сидячого в кріслі, знімна подушка під поперек, підголовник з функцією налаштування положення з урахуванням конкретних особливостей гравця, регульовані м’які підлокітники — все це окремо і в комплексі створено, щоб користувач знаходився в стані розслаблення і комфорту, забезпечуючи необхідну підтримку і дозволяючи повністю зосередитися на грі.

Комп’ютерне крісло crown стане головним, але не єдиним призом! компанія aerocool надала ще три призи, так що в нашому конкурсі буде чотири призери.

додаткові призи:

  • комп’ютерний корпус splinter duo;
  • блок живлення aero bronze 750w;
  • процесорний кулер mirage 5.

У зв’язку зі значними габаритами головного призу-комп’ютерного крісла crown-він може бути доставлений тільки в міста присутності транспортної компанії сдек. У разі, якщо учасник, який виграв головний приз, не зможе отримати його в зазначених містах, йому буде відправлений комплект пристроїв aerocool порівнянної з ціною головного призу сумарною вартістю (до нього увійдуть комп’ютерний корпус splinter duo, блок живлення aero bronze 750w, процесорний кулер mirage 5 і набір вентиляторів mirage 12 argb pro).

Щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти один з призів від компанії aerocool, ви повинні відповісти всього на одне просте запитання про компанію та її продукцію. Правильні відповіді ви можете знайти в нашій публікації, присвяченій сімейству комп’ютерних крісел crown. Переможця фахівці aerocool виберуть з числа відповіли вірно на всі питання.

Як завжди, взяти участь у конкурсі може будь-який читач 3dnews, незалежно від країни проживання. Але приз може бути відправлений тільки на адресу в рф. Звертаємо вашу увагу, що кожен учасник може заповнити анкету лише один раз! при повторних заповненнях буде враховуватися тільки перший варіант. Анкети учасників, викритих у спробах обману, автоматично виключаються з цього і наступних конкурсів на 3dnews!

конкурс триватиме з 13 по 19 жовтня. Результати конкурсу будуть оголошені протягом двох тижнів з моменту його закінчення. Бажаємо удачі всім учасникам!

Конкурс завантажується…