Ми вже чули про те, що компанія apple готує до випуску нові ноутбуки, які поповнять лінійку пристроїв macbook pro і які будуть виконані на базі нового фірмового процесора. Крім того, на підході і нові навушники airpods. А тепер компанія apple оголосила дату заходу, на якій будуть представлені її новинки.

Презентація намічена на 18 жовтня і стартує о 20:00 (москва, київ, мінськ). Вона, традиційно буде транслюватися в мережі і подивитися її можна буде на офіційному сайті apple.com, а також в додатку apple tv на всіх сумісних пристроях.

Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями, нам готують пристрої, з новим дизайном корпусу, оснащені mini-led дисплеями, вперше з’явилися в продуктах apple разом з планшетом ipad pro m1 (2021), а також більш великим набором портів, в який увійдуть слот для карт пам’яті і hdmi вихід.

Крім того, в мережі з’являлися чутки і про те, що ноутбукам повернуть зарядку magsafe і приберуть не надто популярну серед користувачів панель touch bar.

Передбачається, що macbook pro зразка нинішнього, 2021 року отримають новий більш потужний і більш економічний фірмовий процесор apple m1x.