Компанія sony interactive entertainment сподівається зробити консоль playstation 5 найпопулярнішою системою за всю історію існування бренду. Платформотримач цілиться в широку аудиторію. Про це в бесіді з виданням gamesindustry.biz розповів джим райан .

” я сподіваюся, що playstation 5 стане найпопулярнішою, найкращою і улюбленою консоллю playstation за весь час існування бренду. Я дійсно в це вірю”, – сказав він.

Райан також висловив надію на те, що одного разу високоякісні ексклюзиви playstation стануть доступні набагато більш широкому колу користувачів – не 20-30 мільйонам людей на гру, а сотням мільйонів. Ймовірно, тут мається на увазі хмарний сегмент, але топ-менеджер не став вдаватися в деталі.

” мені хочеться жити в світі, де ігри, створені командою playstation, будуть доступні десяткам мільйонів людей. Або навіть сотням мільйонів. Якщо дивитися на актуальні метрики і показники, то у випадку з нашими хітами мова йде про взаємодію з аудиторією в 20 мільйонів користувачів.

Я ж маю на увазі охоплення, схожий з аудиторією музичної індустрії, індустрією кіно. Ці медіа-сфери захоплюють майже безмежну кількість людей. Ми ж в свою чергу творимо одні з найвидатніших художніх творів нашого часу. Тому ситуація, в якій ці проекти залишаються недоступними такій кількості людей, ситуація, в якій ми спілкуємося виключно з 20-30 мільйонами користувачів, мене дещо засмучує. Було б здорово, якби з нашими іграми могли знайомитися сотні мільйонів користувачів”, – пояснив джим райан.

І про те,.