Видавництво square enix і студія-розробник eidos montreal в офіційному мікроблозі свого пригодницького екшену marvel’s guardians of the galaxy представили приурочений до швидкої прем’єри трейлер гри.

Джерело зображення: square enix

Оприлюднене відео триває трохи менше двох з половиною хвилин і демонструє нарізку з заставочних роликів і геймплейних фрагментів з основними дійовими особами (як знайомими, так і оригінальними).

Те, що відбувається в трейлері супроводжується композицією kickstart my heart американської глем-метал групи mötley crüe. Сам саундтрек marvel’s guardians of the galaxy розробники обіцяють зробити»вбивчим”.

Нагадаємо, marvel’s guardians of the galaxy запропонує в ролі зоряного лорда з командою врятувати всесвіт. Відмінності героїв часто призводять до нових проблем, але кожен привносить в колектив щось особливе.

Marvel’s guardians of the galaxy надійде в продаж 26 жовтня для pc (steam, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Повідомляється, що у гри не буде ні онлайн-режиму, ні доповнень, ні мікротранзакцій.