Amazfit, один з провідних виробників на ринку носяться пристроїв, представив три нових моделі смарт-годин. Amazfit gtr 3 pro, gtr 3 і gts 3 засновані на фірмовій операційній системі zepp os і можуть похвалитися набором сучасних функцій для відстеження стану здоров’я.

Amazfit

Операційна система zepp має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Вона розроблена спеціально для використання на носяться пристроях. Годинники на zepp os можуть працювати зі смартфонами на базі android і ios, і підтримують відповідно google fit і apple health для синхронізації даних про стан здоров’я користувача. В операційну систему вбудовано безліч рекомендацій по турботі про здоров’я і тренувань.

Gtr 3 і gts 3 є, по суті, одним і тим же пристроєм, проте відрізняються один від одного формою екрану. Gtr 3 мають круглу матрицю, в той час як дисплей gts 3 виконаний в прямокутній формі. В іншому, обидві моделі пропонують аналогічний набір функцій і схожі технічні характеристики. Обидві новинки можуть похвалитися функцією»вимір 4-в-1″. Завдяки їй користувач може одним натисканням перевірити чотири показники стану здоров’я: пульс, рівень стресу, частота дихання і вміст кисню в крові. Серед інших функцій слід відзначити наявність gps-трекера, голосового управління, функцій моніторингу сну і контролю менструального циклу.

Amazfit

Gtr 3 pro запропонують користувачам ті ж можливості, що і gtr 3 і gts 3, проте зможуть похвалитися більш преміальним виконанням. Крім іншого тут є навігаційна обертається головка з тактильним зворотним зв’язком, яка дозволяє проводити ряд операцій з носимим пристроєм. Всі новинки виконані з алюмінієвого сплаву, що використовується в авіації, і здатні забезпечити близько трьох тижнів автономної роботи без підзарядки.

Amazfit

В росії amazfit gtr 3 і gts 3 будуть коштувати 13 990 рублів. Більш просунуті amazfit gtr 3 pro надійдуть у продаж за ціною 16 990 рублів. Новинки вийдуть на ринок найближчим часом.