Схоже, що найближчим часом google випустить ряд оновлень для своїх фірмових додатків, розроблених під платформу ios. Мета, яку переслідує компанія, – адаптація інтерфейсу програм під загальний візуальний стиль мобільної операційки apple.

За даними порталу 9to5 google, нововведення стануть відповіддю на критику з боку користувачів ios, які виявилися незадоволені інтерфейсом додатків google, що зберіг стилістику android. Керівник відділу розробки google design за напрямком apple джефф веркойен зазначив, що команда google активно працює над адаптацією інтерфейсу фірмових додатків для ios-пристроїв.

Зокрема, google використовуватиме движок apple для відображення більшості настроюваних компонентів, таких як списки, панелі та стандартні елементи меню. Всі вони будуть запозичуватися з внутрішньої бібліотеки ios, що дозволить зберегти візуальну єдність дизайну з «домашнім» софтом компанії з купертіно.

Крім того, google «пригальмує ” подальший розвиток бібліотеки material для ios. Розробникам же компанія порекомендувала використовувати компоненти uikit і swiftui, дотримуючись документації apple. Більшість додатків google також отримали або найближчим часом отримають віджети для ios 15. Компанія пообіцяла незабаром представити ще більше змін для ios-версій фірмових мобільних клієнтів.