Цієї середи, 13 жовтня, гравців action/rpg genshin impact чекає вихід наступного великого оновлення. Версія 2.2 додасть нову локацію інадзуми, персонажа тому, зброю, різні івенти, головоломки, поліпшення і багато іншого. Гравці вже можуть передзавантажити всі необхідні для оновлення файли.

Предзагрузка патча 2.2 доступна на pc і мобільних пристроях. Скориставшись цією можливістю ви заздалегідь скачаєте всі необхідні файли оновлення, що істотно скоротити процес його установки в день виходу.

пк:

В першу чергу вам потрібно оновити лаунчер. Після цього з’явиться кнопка “передзавантажити гру”, яка розташована лівіше від”почати гру”. Натисніть на неї, щоб почати скачування всіх необхідних файлів патча. Коли оновлення 2.2 вийде, гра встановить патч і genshin impact буде готова для запуску.

Якщо ви хочете попередньо завантажити оновлення 2.2 на мобільних пристроях, запустіть гру і зайдіть в налаштування. Потім перейдіть в розділ ” інше “і виберіть” завантажити “навпроти”передзавантаження повного пакета”.

Крім того, ви можете скористатися кнопкою “передзавантаження повного пакету” в нижньому кутку вікна входу.

Після виходу оновлення 2.2 гравцям на ios потрібно буде зайти в app store, щоб оновити genshin impact. Користувачам android необхідно завершити установку патча за допомогою підказок в грі або оновивши гру через google play.