У версії 2.2 для genshin impact гравці зможуть отримати квіткову цитру і зіграти на ній. На різних етапах їм складуть компанію діючі персонажі.

Вихід оновлення 2.2 в геншин імпакт все ближче. Гравців чекають нові квести і події, серед яких знайдеться місце як випробуванням, так і розвагам. Розробники не до кінця “вибісили” всіх подарункової арфою в день народження, а тому вирішили, що в новому патчі варто дати гравцям квіткову цитру, на якій обов’язково доведеться пограти для отримання нагород.

слухаючи звуки світу в genshin impact-це нова ритм-гра, пов’язана з кадзухою. Після подій, що відбулися в інадзумі, він повернувся в лі юе з флотом південного хреста. Самурай попросив членів екіпажу допомогти йому знайти мандрівника, в той час як сам відправився в гори. Може бути, йому потрібна допомога? далі представлений докладний гайд по події слухаючи звуки світу в геншин імпакт.

Дати проведення івенту

Точного розкладу подій в оновленні 2.2 немає. Відомо, що сам патч вийде 13 жовтня 2021 року. На цій сторінці інформація буде оновлена при появі офіційних анонсів, а також після виходу самого івенту. Додавайте статтю в закладки, щоб не пропустити докладний гайд на слухаючи звуки світу.

Як грати в слухаючи звуки світу

Дана подія схоже з піснею вітрів, яку гравці можуть пам’ятати у свята вітряних квітів. Відмінність в тому, що музикувати доведеться на квітковій цитрі, а також в ритм-грі з’являться «ковзаючі ноти», які можна буде зіграти, затискаючи певну клавішу.

Музичні випробування діляться на три рівні складності: нормальний, складний і професійний. При грі мандрівники зможуть вибрати в якості компаньйона:

У кожного з героїв події буде свій прогрес випробування і нагороди, отримати які зможуть найшвидші і спритні музиканти.

Проходження слухаючи звуки світу в genshin impact

У цьому розділі відразу після виходу події з’явиться докладний гайд по грі на квітковій цитрі. Додавайте сторінку в закладки, щоб мати до неї швидкий доступ на момент старту події.

Нагороди

Гравці при проходженні слухаючи звуки світу в геншин імпакт зможуть отримати:

  • камені витоку;
  • мору;
  • чарівну руду посилення зброї;
  • досвід героя;
  • матеріали для прокачування талантів.

Також у мандрівників в інвентарі залишиться сама квіткова цитра, а тому на ній можна буде зіграти і після завершення івенту.

Додавайте сторінку в закладки, щоб не втратити інформацію про подію слухаючи звуки світу в genshin impact. Пишіть в коментарях, якщо потребуєте допомоги авторів або інших читачів.

Вам буде цікаво: