Цією новиною ми порадуємо любителів гоночних симуляторів. Нещодавно у продажу з’явилася гра F1 2013, від студії Codemasters. Чергова серія стала ще досконалішою, але головне, розробники виконали давню прохання фанатів.

І так, центральною темою гри стала історія формули один. Гравці давно пробачили наділити гру болідами минулого. Звичайно повний сезон з усіма болідами, відомими гонщиками і трасами минулого тут ви не побачите, так як виникли проблеми з ліцензіями, погодьтеся, не просто відшукати всіх колишніх гонщиків. Але тим не менш в гирі присутні такі знамениті траси як Херес, Імола, Брендс-Хетч, і Ешторіл. Також можна поганяти на болідах 1976-го – 1999-го років. У тому числі є і Ferrari 312T2, на якій змагався Нікі Лауда.

Треба сказати, що на турбомонстрах 80-х їздити цікаво, так як вони сильно відрізняються від сучасних болідів. У них менша притискна сила, то вони більш потужні. В результаті вони частіше ковзають, проходять повороти під крутим зносом. На жаль, не можна виставляти старі автомобілі проти сучасних. Останні у грі також є.

В цілому В грі були виправлені недоліки минулих серій, виконані прохання фанатів і допрацьована графіка. У результаті ми маємо кращу серію від Codemasters.


Запис опублікована в Превью з мітками F1 2013. Читати запис.

Навігація записів

Відома дата бета-тестування Іл-2 Штурмовик: Битва за Сталінград
Eden Star збере кошти на Kickstarter