Днями стало відомо про те, що зломщики пробили пролом в дохленькой захисту сервісу і «викрали» з серверів величезну кількість інформації, в тому числі конфіденційні відомості і статистику заробітків стримерів. Twitch підтвердила факт злому і згодом пов’язала його з» людським фактором«, але, якщо вірити окремим змі, то цього» людського фактора ” можна було уникнути.

Як повідомляють журналісти видання the verge, про проблеми з безпекою в системах twitch було відомо задовго до злому. Адміністрацію сервісу попереджали про можливі наслідки, але ніяких висновків керівництво не зробило. Результат-резонансна звістка про» злив ” купи конфіденційної інформації.

Більш того, по всій видимості, дірки в системі безпеки, через які зломщики отримали доступ до даних twitch, досі не закладені. Сьогодні користувачі сервісу помітили, що картки деяких популярних ігор замінилися на зображення здивованого обличчя джеффа безоса — засновника і глави amazon, якій вже кілька років належить twitch. Простіше кажучи, зломщики продовжують безкарно і спокійно займатися вандалізмом.

Uuuh, i think twitch is still pretty much owned, someone apparently replaced all the game banners with jeff bezos poggers just three hours agohttps://t.co/jsqct8vdlo pic.twitter.com/v1xdwhh8ne

— tillie crimew 🏴 🔥 (@cybertillie)october 8, 2021

Ну а стримерам і глядачам можна порадити скинути ключі трансляції, поміняти паролі і в цілому максимізувати безпеку свого облікового запису, хоча б підключивши двофакторну аутентифікацію, яка врятує вас навіть у разі отримання зловмисниками пароль від облікового запису.