В рамках міжнародного форуму електронної комерції і ритейлу, що відкрився 7 жовтня в технопарку «сколково», нижегородська компанія «форвард» продемонструвала новий електричний трицикл, призначений для перевезення легких малогабаритних вантажів.

Autonews.ru

Новий електричний транспортний засіб призначений для використання «поштою росії». За словами представника компанії, ніяких контрактів поки підписано не було. При цьому “пошта росії” заявила, що на даний момент у неї є один такий трицикл, за допомогою якого будуть розвозитися посилки в москві. Компанія хоче протестувати новинку і оцінити її в якості засобу доставки. Зауважимо, що трицикл, заявлена вантажопідйомність якого становить 90 кг, може бути використаний і в роботі кур’єрських служб, а також сервісів доставки їжі.

Autonews.ru

Максимальна швидкість транспортного засобу становить 30 км / ч.трицикл здатний проїхати до 40 км на одному заряді. У майбутньому цей показник обіцяють збільшити вдвічі. Повна зарядка займає 8-10 годин.

Autonews.ru

Точна дата запуску у виробництво нового транспортного засобу поки не повідомляється. Вартість трицикла складе 600 тисяч рублів.