У зв’язку з виходом гри metroid dread на nintendo switch компаніяnintendo опублікувала релізний трейлер. Також на різних каналахпоявилися відео, що демонструють ігровий процес. Вартість гри веѕһор становить 5 399рублей.

У ролі мисливиці за головами самус аран спробуйте вибратися снеізвестной планети, на якій механічний жах будетпреследовать вас по п’ятах, в грі metroid dread для nintendoswitch.

Сюжет гри розвивається після подій metroid fusion; самуспрібає на планету zdr, щоб вивчити загадковий сигнал, відправлений в галактичну федерацію. Віддалена планета кишить агресивними формами життя і моторошними механічними загрозами. Чи зможе неперевершена самус впоратися з жахом, що затаївся вглиб планети zdr?

  • зіткніться з безжальними роботами еммі. Колись наукові машини добували зразки днк, але тепер у еммі лише одна мета — вистежити і знищити самус. Будь-якою ціною уникайте зіткнень з еммі, інакше вас чекає неминуча загибель, ноодновременно з цим продовжуйте шукати спосіб їх нейтралізації.докопайтеся до причини, через яку ці чудеса робототехнікипревратілісь в прокляття zdr.
  • відчуйте, як самус стає сильнішим. Отримуйте нові і вже знайомі здібності, досліджуючи заплутані лабірінтиетого небезпечного світу. Долайте перешкоди, прослизайте всамие вузькі щілини, дайте відсіч ворогам і продовжуйте досліджувати етупланету. Повертайтеся в уже пройдені області і за допомогою новопридбаних здібностей знаходите зброю, альтернативні маршрутиі шлях вперед. Досліджуйте масштабну карту,стикайтеся з еммі і покінчите з загрозою, яка захопила в свої мережі zdr.
  • сумісність з amiibo! нова фігурка amiibo самус вкостюме з metroid dread і фігурка amiibo робота еммі надійдуть впродажу одночасно з грою. За допомогою amiibo самус можна получітьдополнітельний енергоконтейнер, щоб збільшити здоров’я на 100.крім того, раз на день amiibo самус допоможе відновити запаси здоров’я. Фігурка amiibo еммі дасть самус великий контейнер з ракетами, що збільшить максимальне число ракет на 10. Також раз на день за допомогою amiibo еммі можна поповнити запаси ракет.