На екранах моніторів з’явилося багато настільних інтелектуальних ігор. Партією в шахи з комп’ютером давно вже нікого не здивувати. Почесне місце серед комп’ютерних ігор зайняли і нарди, а також доміно, шашки, карти. До цього всього користувачі звикли, але гру покер з комп’ютером багатьом складно собі уявити, але, розробники із Telltale Games довели, що немає нічого неможливого.
Як це не дивно, але студії, яка все життя займалася розробкою квестів, вдалося створити одну з найкращих комп’ютерних ігор покеру нашого часу — Poker Night at The Inventory. Грати нам пропонують не просто з комп’ютером, а з персонажами, з якими ми давно знайомі Наші опоненти — персонажі відомих ігор: Strong Bad, якого багато знають за однойменним квесту, Max з Sam & Max, Тихо з Penny Arcade і легендарний персонаж Team Fortress2 — Heavy.

Дуже незвично спостерігати як всі вони базікають між собою, зібравшись за одним столом. Бо сам покер відсувається на другий план. Всі увагу приковують не хитрі комбінації і не карти, які нам здали, а спілкування. Але всім іншим спостерігати за тим, що відбувається в Poker Night at The Inventory буде вкрай кумедно.

Треба сказати, що слово «спостерігати» набагато більше підходить, ніж «брати участь». Тільки уявіть собі — Макс звертається з проханням до кулеметнику порадити йому нову зброю, або Хеві, скидаючи карти, каже Strong Bad, що з нього вийшов би чудовий боєць червоної команди.

Іноді наші опоненти навіть заявляють, що у них немає грошей, але можуть виставити в якості ставки щось зі своїх речей. Причому, трофейний моментально виявиться у вашій Team Fortress 2. Пістолет Макса дістанеться скаута і інженеру, а шпигун може отримати годинник Тайко, . Хеві отримає крутий кулемет і т. д.

Викладено все лаконічно і доступно, тому знати правила тут необов’язково. Навіть якщо ви не вмієте грати в покер, можна з першого разу сісти і при цьому цілком пристойно грати. Так що Poker Night at The Inventory – це щось приголомшливе.


Запис опублікована в Огляди.

Навігація записів

Огляд Thief
Sony представила Project Morpheus