Розбираємо важливі події останніх семи днів. У цьому випуску: швидкий реліз miui 13, windows 11 і огляд флагманського iphone 13 pro.

Miui 13 на низькому старті

В xiaomi майже визначилися з датою релізу нової оболонки. Трапиться це в листопаді, але точне число поки не називають. Тим часом сама miui 13 вже відшліфована. Судячи з витоків, нас чекають інструменти для створення власних суперобоїв, доопрацьований інтерфейс, нові іконки додатків і віджети в дусі ios.

Свіжа версія прошивки традиційно додасть в швидкодії, стабільності і безпеки. Ключова особливість-віртуальне розширення озп: частина пам’яті накопичувача використовується для збільшення обсягу оперативки. За посиланням – ще трохи можливостей miui 13 і список смартфонів, які її отримають.

Вийшла windows 11

Microsoft представила фінальну версію windows 11. Всередині-оновлений дизайн, включаючи інтерфейс, віджети і настроюються робочі столи, підтримка android-додатків і геймерський фокус. Загалом, все гаразд, якби не системні вимоги: здається, microsoft ще довго буде розгрібати гнівні коментарі користувачів. Хоча розробники переглянули своє бачення мінімальних вимог, купа цілком працездатного заліза минулих років тепер не при справах.

Днями microsoft випустила гайд, який допоможе обійти обмеження на перевірку моделі процесора і наявності модуля tpm 2.0. І це спрацює за умови, що в комп’ютері або ноутбуці є хоча б модуль tpm 1.2. Оновити windows 10 на 11 через магазин додатків можна аж до середини 2022 року. “десятку” обіцяли підтримувати до кінця 2025-го.

Огляд iphone 13 pro

Якщо грубо відсікти всі незначні зміни в свіжих айфонах, то ключових, по суті, залишиться лише три. Це повністю нові камери, підвищена енергоефективність заліза і екран з адаптивною частотою оновлення. Чи достатньо цього, щоб пересідати з 12-ї серії на 13-ю?