Intel продовжує рекламну кампанію, що розповідає про можливі переваги персональних комп’ютерів у порівнянні з пристроями apple.цього разу глядачам показали соціальний експеримент, в ході якого до 12 фанатів яблучної компанії приходить осяяння.

Ідея проста: потрібно зібрати найвідданіших шанувальниківпродукції apple, а після задати їм правильні питання. Спочатку учасниківпровели в кімнату, що нагадує магазин apple store, де їм демонстрували переваги техніки на базі процесорів intel. Після цього запитали про те, яких функцій не вистачає іхноутбуку і хотіли б вони перетворити свій лептоп в планшет. Особливе пожвавленнявизвала демонстрація можливості апгрейда ноутбука з заміною клавіатури інекоторих інших комплектуючих. Представники intel запевняють, що всі реакції є реальними.

«повна настройка. Безліч режимів. Величезний вибір. Ми зібрали фанатів, щоб показати їм всю міць пк», – йдеться в ролику.

Intel почала рекламну кампанію після переходу apple напроцесори власного виробництва. У якийсь момент була залучена звездапрошлой компанії i’m a mac джастін лонг. Користувачам розповідають про переваги персональних пк, виставляючи в невигідному світлі недоліки техніки macos.