Ще однією гучною новинкою минаючої зими є гра Crysis 3, про яку ми також неодноразово писали на сторінках нашого сайту. Нарешті прийшов час поділитися першими враженнями про гру.

Після подій другої гри багато на землі змінилося. Люди встигли оговтатися від того, що сталося, а корпорація Cell взагалі зробила для себе вигоду. Вони отримали доступ до невичерпної енергії та присвоїли зразки технологій інопланетян. Однак з усталеною влада, яка опинилася в руках корпорації, багато хто не згодні. Навколо цього й побудований сюжет нової гри.

Crysis 3 зовні нагадує першу частину, в якійсь мірі це повернення до витоків. Правда, за двадцять з гаком років Нью-Йорк змінився до невпізнання. Він заріс зеленню, а його жителями тепер є не люди, а дикі тварини. Саме з цього світу і доведеться розгулювати геймерам в образі Пророка, одягненого в нанокостюм. До речі, поява цього персонажа, що пустив собі кулю в голову у другій частині, виявилося сюрпризом.

В цілому гра заслуговує усіляких похвал у всіх відносинах. Особливо радує шутерная частина. Гравцеві доведеться часто міняти зброю, так як з боєприпасами постійно відчувається напружена. За те все зброю опрацьовано чудово. Та й у всьому іншому Crysis 3 викликає позитивні емоції.

Ви вже чули про інтернет-магазин відео гра відеоігри.рф ? Там можна купити God of War: Сходження. Я грав у всі частини GOW і з нетерпінням чекаю наступну частину.


Запис опублікована в Огляди з мітками Crysis 3. Читати запис.

Навігація записів

Dead Space 3
Assassin’s Creed 4: свистати всіх нагору!