Здавалося б, що після колись беззмінного internet explorer, іменного ос оглядача, користувачі нічим подібним користуватися не будуть. Однак! новий microsoft edge набрав досить пристойну популярність серед користувачів. Цим браузером користуються. А значить потрібно вчитися їм управляти, пізнавати нюанси… Якраз про це сьогоднішня стаття: навчимо microsoft edge зберігати вкладки, які ми відкривали…

За замовчуванням браузер має такі налаштування: завжди, коли ми закриваємо microsoft edge відкриті вкладки закриваються і стираються з пам’яті, і при подальшому запуску відкривається якась стартова сторінка

Цей варіант налаштувань браузера не всі користувачі шанують.

Давайте цю настройку змінимо, щоб всі раніше відкриті вкладки зберігалися в пам’яті оглядача, а при наступному сеансі запускалися, не втрачалися:

Microsoft edge зберігати вкладки після закриття

Щоб навчити браузер microsoft edge зберігати вкладки, потрібно зробити дуже прості дії:

А) перейти в управління браузером;

Б) встановити відповідну настройку так, як потрібно…

Налаштування запуску microsoft edge

Щоб перейти в опції налаштувань браузера, натискаємо на три горизонтальні точки в правому верхньому куті вікна браузера; в випав контекстному меню переходимо безпосередньо в налаштування (картинка нижче).

Як тільки перейдете в опцію… Праворуч відкриється стрічка налаштувань: нам цікавий по темі розділ при запуску microsoft edge — в цьому розділі потрібно встановити радіокнопку в положення відкрити вкладки з попереднього сеансу.

Дивіться, як у вас вийшло налаштувати… І працює…

Бонус:

У цьому ж вікні — параметри, що розглядалося вище, переходимо в опції .

У стрічці праворуч відшукуємо розділ видалити дані про перегляд веб-сторінок.

Відкриється таке симпатичне віконце (фота нижче).

— в рамках якого дані зітруться, вибирайте на ваш розсуд.