Розумний годинник-відмінне доповнення до смартфону з широким набором функцій. При цьому купити корисний аксесуар можна дешевше, ніж чохол для флагманського смартфона. Наприклад, imilab w12 із захистом від води, автономністю до 30 днів і функцією вимірювання сатурації крові обійдеться в суму трохи більше 3000 рублів.

Imilab w12

Аксесуар виконаний в строгому дизайні і однаково доречно виглядає в комбінації як зі спортивним, так і з діловим костюмом. Гаджет оснащений круглим 1,32-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 360×360 пікселів і здатний цілодобово моніторити частоту пульсу власника. Передбачений і датчик пульсоксиметра для перевірки рівня оксигенації крові. Для перегляду повідомлень та інформації про вхідні дзвінки зі смартфона використовується модуль bluetooth 5.0.

Прошивка гаджета включає 13 спортивних режимів, а також безліч змінних цифрових циферблатів з можливістю завантаження нових. Заявлена автономність пристрою становить до 30 днів в економічному і до 15 днів в звичайному режимі. Завдяки захисту корпусу за стандартом ip68 смарт-годинник не боїться впливу пилу і води, в тому числі при заняттях плаванням.

Вартість розумних годин imilab w12 на aliexpress з промокодом imilabww12 складе $40,99 (ремінець в подарунок). Дати проведення акції-11-15 жовтня 2021 року.

Imilab w11

Більш компактна модель з 1,09-дюймовим 2,5 d-екраном (240×240 точок) вміє не тільки відображати вхідні повідомлення, але і управляти музикою на смартфоні. Крім того, гаджет здатний відстежувати не тільки пульс і показник spo2, але і якість сну власника, а також оснащений функцією жіночого календаря.

Смарт-годинник підтримує дев’ять режимів тренування, результати якої відображаються на екрані разом з показниками серцевого ритму і оксигенації. Пристрій отримав герметичний корпус з магнітним контактом для зарядки — його можна не знімати при пробіжці під дощем або під час миття рук. Кастомізувати домашній дисплей допомагають віртуальні циферблати.

При замовленні на aliexpress розумні годинник imilab w11 обійдуться в $39,99 при використанні промокодом imilabww11. дати проведення акції-11-15 жовтня 2021 року.

Зазначені ціни дійсні на дату публікації, кількість пристроїв обмежена.