Ще в травні xiaomi представила серію смартфонів redmi note 10. Ці пристрої користуються високим попитом у всьому світі. В кінці минулого місяця remi note 10 дебютував і в росії. Тепер в мережі з’являються повідомлення про наступника даної серії, смартфонах redmi note 11. Згідно зі свіжими даними, опублікованими техноблогом digital chat station, пристрій отримає підтримку 120-вт швидкої зарядки.

Gizchina.com

Digital chat station підкреслює, що redmi note 11 зміцнить лідерство xiaomi в області технологій швидкої зарядки. Нагадаємо, що раніше цього року компанія продемонструвала 100-вт бездротову зарядку і дротову 120-вт зарядку. Цікаво, що xiaomi впровадить свою передову технологію зарядки у відносно доступний пристрій. Зараз вона використовується тільки у флагманських mix 4, mi 11 ultra і mi 10 ultra. Нагадаємо, що актуальний redmi note 10 pro може похвалитися підтримкою 67-вт зарядки.

Згідно з іншими даними, redmi note 11 буде заснований на чіпсеті середнього класу qualcomm snapdragon 778g. Крім того, пристрою приписують екран з частотою оновлення 144 гц. Дата запуску пристрою поки не розкривається.