Gaijin entertainment і darkflow software оголосили про вихід багатокористувацького шутера від першої особи enlisted на playstation 4 і xbox one. Спочатку гра була доступна тільки на pc, playstation 5 і xbox series x|s, але тепер можуть грати і власники консолей минулого покоління.

Зрозуміло, для портування проекту довелося піти на деякі жертви. На старих консолях enlisted володіє спрощеною графікою і працює в 30 fps. Однак враховуючи дефіцит playstation 5 і xbox series x / s і величезну базу гравців на playstation 4 і xbox one, порт дасть можливість оцінити гру тим користувачам, які раніше не могли.

” як і при будь-якому переході на нове покоління ігрових консолей, попередня залишається з величезною базою користувачів протягом декількох років», — пояснює антон юдинцев, співзасновник gaijin entertainment — «ми не були впевнені, що технічно можливо випустити enlisted на playstation 4 і xbox one, тому запустили гру тільки на платформах нового покоління, де досягли продуктивності 4k і 60fps. Ми раді, що тепер ще більше гравців можуть спробувати нашу гру”.

У майбутньому гравці на playstation 4 і xbox one зможуть перенести прогрес на playstation 5 і xbox series x|s відповідно.