6 жовтня стартувало обт шутера battlefield 2042, яке буде проходити в 2 етапи: перше тестування бета-версії гри вже відбулося, а основна частина обт починається сьогодні і триватиме до 9 жовтня. Тестування шутера пройде на пк, а також на консолях xbox і playstation попереднього і нинішнього поколінь.

У відкритому бета-тестуванні battlefield 2042 гравців чекає культовий режим conquest, що представляє собою фірмовий бренд франшизи all-out warfare на карті orbital, як це було показано в оригінальному трейлері гри. Гравці на пк і консолях нового покоління зможуть випробувати нові епічні битви на 128 гравців (64 гравці на xbox one і playstation 4) і масштабний ігровий режим conquest в боротьбі за контроль над ключовими точками на карті orbital. Відкрита бета-версія дозволяє геймерам вступити в бій одним з чотирьох унікальних фахівців, кожен з яких володіє власними відмінними стилями, спеціальностями і рисами. Учасники обт зможуть спробувати себе в ролі російського інженера бориса, в арсеналі якого є sg-36; південноафриканського фахівця з маскування і далеких атак на прізвисько каспер; досвідченого німецького медика фалька, що спеціалізується на підтримці; і канадського штурмовика маккея, в арсеналі якого є grapple gun, – повідомили автори гри.

Також команда розробників з ea стверджує, що вони все ще працюють над проблемою з серверами.

Все йде за планом, запуск по всьому світу відбудеться 19 листопада, а ранній доступ – 12 листопада, коли гравці отримають повний доступ до all-out warfare, portal і hazard zone, – повідомила студія в блозі розробників.

Також варто відзначити, що серед гравців, які оформили попереднє замовлення шутера, зростає невдоволення якістю бета-версії battlefield 2042. Сабредіт battlefield та інші тематичні форуми переповнені скаргами, причому критика варіюється від невдоволення дизайном гри до більш фундаментальних проблем, таких як низька продуктивність і погане з’єднання.

Багато гравців, які випробували бета-версію battlefield 2042, вважають, що клієнт гри морально застарів, нова система фахівців не дуже добре сприймається, а поле бою не читається (цю проблему ea dice визнала ще до старту обт).

This is how the #battlefield2042beta runs on the ps5.constant frame drops.weird flashing.huge lag.it’s getting worse the more players that come online too.no wonder they didn’t want to show off gameplay… 👀 pic.twitter.com/f3aatzdpgp

— tom henderson (@_tom_henderson_) october 6, 2021

I somehow joined a bot only lobby. The early meta for battlefield’s matchmaking knows i play like a bot. Thank you. I managed to kill 32 ais. In which i’ve never got that high of a kill in many battlefield games i play! xd # battlefieldbeta pic.twitter.com/nf1xusxle4

— abang syaft stressed af 🌸 💮 (@abangsyaft) october 6, 2021

Реліз battlefield 2042 відбудеться 19 листопада на пк, xbox one, xbox series x|s, playstation 4 і playstation 5.