Дизайнер рівнів arkane studios жюльєн евійе (julien eveille) у себе в мікроблозі повідомив, що у випущеному недавно студією роглайк-екшені deathloop залишився як мінімум один не розгаданий гравцями секрет.

Джерело зображення: steam (“莉栖”・:*vincent*:・)

За словами евійе, мова йде про не дуже добре заховану загадку: “цей секрет не так вже й прихований, а дуже навіть на поверхні. Але він спирається на ряд не найбільш очевидних натяків”.

При відповіді одному з зацікавлених користувачів евійе також обмовився, що секрет складається з двох частин: певної дії (або ряду дій) на одній карті і наслідки на інший.

I know for a fact the internet didn’t find everything hidden in deathloop so far. There’s still one secret thing i want someone to discover. 🤭

— julien eveillé (@pataloon) october 6, 2021

Як зазначає портал pc gamer, при роботі над deathloop евійе переважно займався районом апдаам (полудень і друга половина дня), так що загадку, швидше за все, варто шукати саме там.

Припущення користувачів щодо природи секрету (і що він собою являє) евійе одне за іншим спростовував і давати підказку до розкриття таємниці, судячи з усього, не збирається.

Джерело зображення: bethesda softworks

Нагадаємо, події deathloop розгортаються на острові чорний риф, де в тимчасовій петлі застряє найманець кольт ван. Герою належить вибратися з циклу, убивши за один день вісімку ідеологів.

Deathloop дебютувала 14 вересня на pc (steam, bethesda launcher) і ps5. Гру розробляв ліонський підрозділ arkane studios, який днями позбувся керівника.