« що, якщо…? ” вже став унікальним проектом для фанатів mcu, який показав історії, які насправді неможливо було уявити на великому екрані у форматі кіно; можливість повернутися і відрегулювати будь-яку дрібницю зробили цю подорож практично незабутнім.

Очевидно, кожен проект marvel studios, так чи інакше, буде закладати основи для чогось подальшого в майбутньому. І хоча ми знаємо, що анімаційне шоу отримає другий сезон, фанати очікують, що воно закладе основи для інших проектів – в тому числі і для « месників 5 ».

Тим не менш, в новому інтерв’ю entertainment weekly головний сценарист ” що, якщо…? » ешлі с. Бредлі розвіяла припущення багатьох, заявивши наступне:

Ми зробили це шоу не для того, щоб воно заклало основу для « месників 5 ». Воно зроблено заради розваги і про те, що ці герої значать для нас. Коли я взялася за роботу, одним з моїх правил було те, що потрібно бути вільним. Ми в мультивсесвіті-ми повинні бути настільки вільними, наскільки це можливо, створювати історії, які ніколи не будуть показані у фільмах і серіалах, показати disney і фанатам всі можливості цих персонажів.

Незважаючи на це спростування, багато хто розуміє, що « месники 5 » рано чи пізно трапляться, і значить, багато проектів четвертої фази mcu почнуть, якщо ще не почали закладати основи для сюжету фільму. Наприклад, так багато хто вважає, що канг завойовник, який з’явиться в третій частині ” людини-мурашки », виступить головним лиходієм як фільму, так і всієї фази 4, але це ще належить з’ясувати.

У свою чергу, фінал першого сезону ” що, якщо…? ” вийшов 6 жовтня 2021 року.