Sony pictures випустила дебютний трейлер фільму resident evil welcome to racoon city, який знімають на основі культових ігрових хоррорів від японської capcom. Це абсолютно нова екранізація, яка не має зв’язків з касовою серією кіно-екшенів пола у. С. Андерсона. У російському прокаті нова екранізація буде називатися»обитель зла: раккун-сіті”. У світовому прокаті фільм виявиться 24 листопада, а до російського добереться 2 грудня.

“обитель зла: раккун-сіті” спирається на історію resident evil і resident evil 2. Події фільму розгорнуться в 1998 році, коли з лабораторії umbrella стався перший витік вірусу, що перетворює людей (і собак!) в агресивних зомбі. За сюжетом спеціальний загін s. T. A. R. S. Досліджує загадковий особняк спенсера, в той час як на іншому кінці міста молодий коп леон кеннеді намагається вижити в переповненому зомбі місті раккун-сіті.

“обитель зла: раккун-сіті«зняв маловідомий постановник йоханнес робертс (»синя безодня«,»по той бік дверей”). В інтерв’ю робертс розповідав, що нова екранізація концентрується на жахах і більш точно слід духу ігор. Під час зйомок автори фільму активно консультувалися з capcom, надихалися класичними ужастиками на кшталт кубриківського «сяйва» і намагалися не переборщувати з cgi-графікою.

«обитель зла: раккун-сіті ” спирається на історію resident evil і resident evil 2. Події фільму розгорнуться в 1998 році, коли з лабораторії umbrella стався перший витік вірусу, що перетворює людей (і собак!) в агресивних зомбі. За сюжетом спеціальний загін s. T. A. R. S. Досліджує загадковий особняк спенсера, в той час як на іншому кінці міста молодий коп леон кеннеді намагається вижити в переповненому зомбі місті раккун сіті.