В епоху playstation 2 у sony було три популярних платформера, jak and daxter, ratchet and clank і sly cooper, за якими згодом були випущені продовження і спін-оффи. З останніх вийшли варто відзначити ratchet&clank: rift apart від insomniac games, а тепер на черзі, схоже, гра про єнота-злодюжку і його друзів.

Авторитетний інсайдер і співзасновник xbox era нік бейкер, який неодноразово повідомляв різні витоки, розповів, що його “звичайний” (перевірений) джерело з sony підтвердив, що нова частина sly cooper знаходиться в розробці.

Однак, поки невідомо яка студія відповідає за розробку, адже sucker punch (розробник оригіналу) після випуску успішної ghost of tsushima, можливо, займеться продовженням, а sanzaru games, що відповідає за розробку останньої гри серії sly cooper: thieves in time, в 2020 році була куплена facebook з подальшим приєднанням до підрозділу oculus studios.

Hey sly fans. I guess some good news? my “normal” sony source (was originally told by a newer source) just confirmed to me that sly is indeed coming back. That’s it. That’s all. Just an update since many of you still dm me to this day.

— nick (@shpeshal_nick)