Нещодавно вийшла mmorpg new world звинуватили в псуванні відеокарт. Але, як розповіла компанія amazon виданню hardwareluxx, гра тут ні при чому. Розробник заявив, що це проблема виробників графічних процесорів і поганої якості збірки відеокарт.

Джерело: amazon games

Цю інформацію також підтвердив збирач пк powergpu. Він повідомив виданню tom’s hardware, що» вмирали ” при грі в new world тільки екземпляри графічних процесорів evga з перших партій geforce rtx 3090, rtx 3080 і rtx 3080 ti.

” за останні кілька днів ми отримали кілька повідомлень від гравців, у яких виникли проблеми з картами geforce rtx. Після ретельного розслідування нам не вдалося виявити незвичайну поведінку з боку new world, яке могло бути причиною цих проблем. Evga вже підтвердила помилки при виробництві деяких карт geforce rtx. У new world можна безпечно грати. Гравцям, які зіткнулися з відмовою обладнання, рекомендуємо звернутися до виробника», — повідомила amazon.

Evga вже підтвердила, що перша партія карт geforce rtx 3090, випущена рік тому, мала дефекти пайки в ланцюзі живлення, через які карти «вмирали» під час гри в new world.

В даний час невідомо, які інші моделі rtx 3090 і rtx 3080 мають аналогічні виробничі дефекти. У мережі є згадка» смерті ” gigabyte geforce rtx 3090 від new world, а youtube-канал jayztwocents стверджує, що одна zotac geforce rtx 3090 загорілася під час гри. Інші бренди, здається, не мають жодних проблем.

New world вийшла на пк 28 вересня 2021 року. Гра стала першим успіхом amazon games і навіть зайняла відразу чотири позиції в щотижневому чарті steam.