Видавець і розробник ubisoft в публікації на своєму офіційному сайті повідомив про старт святкових роздач на честь 20-річчя тактичних бойовиків із серії tom clancy’s ghost recon.

Джерело зображень: ubisoft

До 11 жовтня (о 20:00 за московським часом) гравці можуть безкоштовно отримати копію оригінальної ghost recon, а також доповнень fallen ghosts до ghost recon: wildlands і «змова» до ghost recon: breakpoint.

Щоб стати володарем першої ghost recon, досить перейти на сторінку роздачі, вибрати платформу (тільки ubisoft connect) і увійти в свій обліковий запис ubisoft. Активація також можлива безпосередньо через ubisoft connect.

У випадку з fallen ghosts порядок дій той же, проте аддон дарують не тільки на пк (ubisoft connect, epic games store), але також на playstation 4, xbox one і навіть в хмарному сервісі google stadia.

Нарешті, безкоштовна копія “змови” доступна в розділі розширень внутрішньоігрового магазину ghost recon: breakpoint на pc, ps4, xbox one і в google stadia. Аддон обійдеться користувачам в 0 монет»привидів”.

Крім того, з 2 листопада гравці зможуть безкоштовно отримати комплекти спорядження скотта мітчелла з ghost recon: advanced warfighter, алісії діас з ghost recon 2 і джона козака з ghost recon: future soldier.

Нагадаємо, вчора ввечері ubisoft представила нову гру серії ghost recon — умовно-безкоштовний тактичний шутер tom clancy’s ghost recon frontline з pvp-битвами більш ніж на 100 осіб.