Цього року своє триріччя відзначила технологія apple, нерозривно пов’язана з face id — мемоджі і анімодзі. Свого часу вона виявилася проривною, а samsung навіть намагалася зробити щось своє, але про це мало хто згадує. Тим не менш, apple активно просуває мемоджі донині, використовуючи за допомогою комп’ютерної графіки на своїх презентаціях. В ios 15 мемоджі оновилися, але це помітили не всі. І так, є причини вважати, що мемоджі вплинули на спілкування між людьми. Якщо ще жодного разу не користувалися, обов’язково спробуйте.

Три роки з мемоджі. Що змінилося?

Що таке memoji

А ви використовуєте мемоджі?

Мемоджі виявилися крутим доповненням до анімоджі-анімованих стікерів у вигляді звірів та інших персонажів. Завдяки їм можна створювати власне зображення: налаштовувати не тільки риси обличчя, але і зачіску, що робить їх максимально індивідуальними на відміну від стандартних емодзі. В iphone з face id ви можете записувати коротке відеопослання своєму другові, а анімація вашого мемоджі буквально оживе. Таким чином, можна відправити другу коротке повідомлення, використавши власний образ або той вигляд, який вам захотілося зібрати в мемоджі. До речі, наші читачі активно користуються мемоджі в нашому telegram-чаті!

Memoji ios 15

В ios 15 у мемоджі можна встановити різний колір очей

Не всі помітили, але в оновленні ios 15 мемоджі стали ще цікавіше і індивідуальніше.

  • тепер можна налаштовувати одяг у свого персонажа: є більше 40 видів нарядів різного кольору і для всіх пір року.
  • нові параметри допомагають робити різні кольори для лівого і правого ока.
  • виберіть нові окуляри персонажу: ретро-форми, зірки та інші варіанти оправ.
  • виберіть різнокольорові головні убори.
  • змінилися і самі стікери: з’явилися нові вирази обличчя.

Як зробити мемоджі

Вже два роки я активно використовую мемоджі в спілкуванні з друзями і колегами, відзначаючи те, як змінюється наш діалог. Знаєте, з появою цих стікерів ми стали набагато більш відкритими. А ще я помітив, коли людина відправляє вам мемоджі, він відчуває в даний момент ту ж емоцію, що і на стікері. Як так виходить – не знаю. Зібрати власний стікер мемоджі дуже просто:

  • для початку зайдіть в мемоджі в imessage.
  • натисніть внизу на “стікери”, відредагувавши існуючий, або створіть новий.
  • розгорніть розділ з мемоджі на клавіатурі, натиснувши на кнопку “недавні”.
  • натисніть на три точки, щоб розгорнути панель з іншими мемоджі.

Часи нині неспокійні-маску носить навіть мемоджі

Швидше за все це пов’язано з тим, що він бачить невелике відображення себе, в результаті чого починає відчувати аналогічні почуття. Подібні почуття викликають деякі улюблені стікери в telegram : наприклад, ми в редакції відправляємо кричить кота, коли трапляється щось дійсне смішне і стримувати себе від сміху не виходить.

Мемоджі допомагають точніше висловити власні емоції

Ще одне цікаве спостереження: всі мої друзі рано чи пізно все ж створюють мемоджі. Ці забавні стікери не залишають нікого байдужими. В цей вони діляться на два табори: хтось збирає власний аватар, в точності відображає себе, а хтось використовує незвичайні елементи зовнішності, яких немає в реальному житті, наприклад, рожеве волосся або пірсинг. Виходить, мемоджі дозволяє не тільки відтворити поточний образ, але і показати себе таким, яким хотілося б виглядати.

Як використовувати memoji

Не всі знають, але мемоджі можна використовувати не тільки в якості стікерів або відеопослань. Їх також можна встановлювати в якості аватарок у власному акаунті apple id. Якщо ваші друзі або родичі додані в «сім’ю», то вони будуть бачити на своїх iphone встановлену у вас мемоджі. Це відмінний спосіб кастомізувати обліковий запис.

Використовуйте мемоджі в facetime-чому б і ні?

Також мемоджі можна використовувати в facetime для різноманітності. Під час розмови натисніть на «ефекти» і виберіть той стікер, який вам подобається. За допомогою ar-технології мемоджі встановиться замість вашого обличчя і буде зчитувати вашу міміку. Спосіб вельми дивний і дратівливий, ваші друзі під час розмови, швидше за все, попросять прибрати це. Але, знову ж таки, головне-щоб вам було весело.

Досвід мемоджі показує, що це відмінне і своєчасне нововведення від apple. Вже три роки власники iphone можуть впливати на спілкування, відправивши кастомізований стікер із зображенням себе. Це не пустощі: ви можете використовувати емодзі або сторонні стікери, але саме мемоджі багато хто використовує в особливих ситуаціях, коли важливо підкреслити емоцію або почуття.