Днями відбувся реліз чергового епізоду популярного зомбі-серіалу The Walking Dead: All That Remains від польської студії Telltale Games, який заснований на однойменному коміксі. Нагадаємо, що другий сезон присвячує гравців в історію дівчинки Климентини, якій доводиться виживати в світі наповненому живими мерцями.

Ярма починається з того, що гравцеві пропонують знайти файли збережень попереднього епізоду. Потім за традицією телевізійних серіалів показують важливих виборів, які доводилося робити гравцеві в ході проходження. Потім нам нагадують, що хід розповіді залежить від прийнятих нами рішень і відправляють в дорогу за сюжетом епізоду All That Remains.

Треба сказати, що сюжет цього епізоду досить лінійний, часто гравцеві доводиться вибирати з одного єдиного можливого дії. А іноді управління забирають з наших рук, щоб перейти до чергової екшн-сцени, яких досить багато. Тому, любителям ризикувати вона може і не сподобатися, але за то для них у нас є дещо інше 888 poker. Ну а любителів The Walking Dead така подача навряд чи розчарує.

На цей раз нам належить грати за Клементину. Правда, тепер вона мало схожа на ту залякану дитину, яку ми вперше побачили в A New Day, але вона як і раніше десятирічна дівчинка. Тому та вправність, з якою дівчинка за допомогою всілякого слюсарного та сільськогосподарського інструменту розправляється з зомбі, змушує засумніватися в правдоподібності історії.

За традицією всієї серії події розгортаються в приміській місцевості, тому нас оточує все та ж атрибутика – дерев’яні будинки, занедбані надвірні споруди, ліси та ін. Прав в останніх не вийде повноцінно побродити, так як з вузенької стежки згортати не можна. За нікуди не поділися кіношно-серіальні ракурси, що супроводжуються спокійними короткими сценами в перервах між погонями. Правда, не можна сказати, що гравець зовсім не буде діяти, іноді доводиться ухилятися і навіть вступати в сутичку з ожилими мерцями.

В цілому, темп гра здається значно більш стрімким, ніж в попередніх частинах, а от вибори стали більш очевидними. Хоча гра не позбавлена кількох несподіваних сюжетних поворотів. Друга частина епізоду зовсім змінюється, і починаються штампи, які пов’язані з дітьми в хоррорах. Тому гравцеві доводиться ховатися регулярно крастися, ховатися і підслуховувати. Треба віддати належне авторам, використовуються ці штампи досить грамотно.

На а якщо підсумувати, то ми маємо традиційний Walking Dead. До кращих епізодів першої частини гра трохи не дотягує, але не варто забувати, що друга частина-тільки починається. Тому, якщо ви отримали задоволення від першого сезону, то не пропустіть другий, і зокрема The Walking Dead: All That Remains.


Запис опублікована в Інше з мітками The Walking Dead: All That Remains. Читати запис.

Навігація записів

Анонс гри Kingdom Come: Deliverance
До Dark Souls 2 доповнень не буде