Довго ходили розмови про новий Tomb Raider. Були припущення, чутки і побажання. Але час йде швидко, і тому настав той час, коли кожен геймер може побачити гру на екрані свого монітора.

Як же вплинуло час на легендарну Лару Крофт? Так, вона тепер дійсно не та якою звикли її бачити геймери. Лара тепер тендітна двадцятиоднорічна дівчина, яка щойно закінчила ВУЗ. Вона не те, що вправно працювати двома пістолетами, вона і один підняти то може з працею. Рухи її не такі спритні, так і від колишньої впевненості не сталося й сліду, єдине що їх об’єднує – це жага пригод.

Переказувати сюжет нової гри не будемо, так як про нього було багато сказано ще до виходу гри. Головна його суть полягає в тому, що розробники дали можливість геймером подивитися на Лару Крофт з іншого кута. Tomb Raider тепер справжня драма про виживання. Радує правда те, що Лара досить швидко адаптується до нових умов, не дивлячись ні поч то йде далі. У результаті до кінця гри ми і бачимо зовсім одному героїню. Яка вміє виживати в будь-яких життєвих ситуаціях. Хоча в будь-якому випадку це буде не той «термінатор у спідниці», як було в попередніх серіях.

Ну а в цілому гра як і раніше цікава і захоплююча, чого від неї і чекали шанувальники Tomb Raider.


Запис опублікована в Огляди з мітками Tomb Raider. Читати запис.

Навігація записів

Шутер Operation 7 оновився
Aliens: Colonial Marines не виправдала очікування