Мобільна версія популярного онлайн-екшену вже доступна на мобільних пристроях під управлінням ios і android.

Молодша версія crossout збереже весь функціонал старшого брата, проте в стартовій версії гравцям доступні чотири фракції, п’ять карт і більше сотні деталей, з яких можна сконструювати величезну кількість різних бронемашин. У міру подальшого розвитку гра обросте новими режимами, фракціями, картами та іншим контентом, в тому числі регулярними івентами з унікальними бонусами.

Внутрішньоігровий редактор crossout mobile вже зараз дозволяє зібрати бронемобіль з різними колесами, гусеницями і шасі, що впливають на швидкість і прохідність. Кожен виріб можна озброїти кулеметами, дробовиками, гарматами та іншими зразками навісного озброєння. Любителі футуристичної зброї не залишаться в образі, в базі присутні рельсотрони і навіть стріляє блискавками тесла-гармата. Всього в одну машину можна впихнути 40 деталей на будь-який смак.

Бої і бійки проходять на аренах східної європи, як змагальні, так і кооперативні проти хвиль ші. Ігрові локації виконані в стилістиці постапокаліпсису, і поєднують в собі похмурі міські руїни і промислові зони, з розкиданими техногенними пастками. Розробники окремо вказують на унікальність мобільних локацій, адже у версії для пк вони мають іншу структуру.