В популярний економічний симулятор Football Manager 2013, як з’ясувалося, грають навіть у Ватикані, причому, незаконною. Справа в тому, що з’ясувалося, що гру завантажили не законним шляхом більш десятка мільйонів чоловік. Дана цифра була озвучена на конференції London Games 2013 директором студії Sports Interactive.

Глава студії розповів, що зламали гру 12-го травня, проте розробники змогли відстежити ip-адреси усіх зловмисників. Більшу частину крадіжок скоїли в Китаї — її завантажили більше трьох мільйонів копій. На другому місці йде Туреччина, тут налічується близько мільйона завантажень, слідом йде Португалія, в якій завантажили трохи менше — близько 782 тисячі копій. В тому числі піратська копія гри була завантажена і у Ватикані, де розташований папський престол.

Сам глава студії на цю ситуацію дивиться реалістично. Він упевнений, що далеко не всі завантаживші безкоштовно гру є її потенційними покупцями. Тому розробник оцінює збитки від інциденту в три з половиною мільйона доларів. Він також висловив надію, що відкрита публікація даної статистики приверне увагу геймерів до проблеми піратства в черговий раз.


Запис опублікована в Інше.

Навігація записів

PlayStation 4 буде підтримувати 3D
Rare не стануть повертатися до класичних ігор