«доктор стрендж і мультивселенная божевілля» включає безліч старих і нових персонажів marvel. З моменту анонса акторський склад фільму розширювався, а також з’являлося безліч різних інсайдерських повідомлень.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що професор ксав’є у виконанні патріка стюарта з’явиться в стрічці, а пізніше стало відомо про участь альтрон-ботів в історії. Тепер же в соцмережах помітили концепт-арт сиквела «доктора стренджа» , який, мабуть, підтвердили як появу альтрона-ботів, так і професора ікс.

Побачити зображення можна нижче:

Mistureba em?vazou uma imagem de doutor estranho 2, nela, podemos ver dois ultron bots que capturaram stephen strange e o trouxeram para o professor xavier do patrick stewart, que está ao lado do barão mordo#doctorstrangeinthemultiverseofmadness #doctorstrange #marvel #disney pic.twitter.com/vv06mmchf3

— mundo geek #dcfandome (@mundogeekof1) october 5, 2021

У «витікаючому» концепт-арті, яким поділився користувач twitter мундо гік, ми бачимо, як стрендж в наручниках супроводжується двома альтрон-ботами до професора ксав’є, поруч з яким стоїть ще один персонаж. З огляду на зростання і екіпіровку цієї людини, передбачається, що це барон мордо.