Кажуть, що iphone-це смартфон, який просто працює. Він спеціально сконструйований таким чином, щоб не доставляти незручностей своїм користувачам. Можливо, спочатку все так і планувалося, але за фактом вийшло, що купа проблем, які виникають з iphone, по-перше, абсолютно незрозумілі більшості людей, а, по-друге, для їх вирішення практично завжди вимагають стороннього втручання. Чого тільки варта помилка, яка називається ” iphone відключений. Підключіться до itunes ” .

Підключення до itunes насправді необов’язково. Є й інші способи розблокування

Iphone відключений. Підключіться до itunes-що означає

Насправді причина, по якій виникає ця помилка, досить проста і примітивна. Якщо ваш смартфон пише: “iphone відключений. Підключіться до itunes”, це свідчить про те, що ви неодноразово ввели код-пароль з помилкою, і тепер вам буде потрібно стороння утиліта для розблокування апарату. За фактом, можна впоратися і за допомогою itunes, але це не так зручно.

Якщо ви ввели пароль 10 разів неправильно, iphone заблокується

Не думайте, що в купертіно працюють нелюди. Ця помилка виникає не відразу. Більш того, її поява — це, по суті, вже фінальний рівень. Вона означає, що ви ввели неправильний пароль 10 і більше разів. Тому що після 5 помилок iphone заблокується всього на хвилину і у вас буде можливість його розблокувати. А ось після 10 разів зняти блокування просто так не вийде.

Більш того, будь-які спроби скинути пароль і повернути iphone до роботи приведуть до того, що всі дані з його пам’яті зітруться остаточно і безповоротно. Таким чином на виході ви отримаєте цілком справний, але порожній смартфон. Тому на подібний випадок краще мати резервну копію, яку ви зможете накотити після відновлення. Так що не нехтуйте цим.

Як скинути пароль на айфоне

Виконувати будь — які маніпуляції зі смартфоном через комп’ютер-в принципі, штука досить незручна. Тому логічно звести неприємні відчуття до мінімуму. А допоможе в цьому спеціалізована утиліта tenorshare 4ukey, яка дозволяє автоматизувати більшість процесів, для яких в звичайних умовах потрібна участь користувача і itunes.

Для простого розблокування iphone натисніть “почати»

 • на стартовому екрані 4ukey натисніть кнопку” почати»;

Iphone обов’язково повинен бути заблокований

 • підтвердьте завантаження останньої версії ios (обов’язково);

Завантажте останню версію ios і приступайте до розблокування

 • після завершення завантаження натисніть ” видалити»;
 • дочекайтеся завершення видалення пароля і розблокування.

Завантажити 4ukey

Все, що робить 4ukey, — це, по суті, скидання пароля від вашого iphone . Тобто ви можете скористатися ним, не доводячи смартфон до стану повного блокування, якщо забули пароль. По-перше, це куди логічніше, а, по-друге, — швидше, тому що вам на доведеться витрачати свій час на підбір забутої комбінації. Просто підключаєте iphone до комп’ютера, запускаєте утиліту і виконуєте той же спектр дій, після чого отримуєте розблокований апарат.

Що стосується самого 4ukey, то це додаток здатне на більше, ніж просто скидання пароля від iphone. Воно також може відв’язати iphone від облікового запису apple id , якщо ви раптом його забули, скинути пароль від «екранного часу», який багато так часто навмисно роблять відмінним від код-пароля, а також обійти управління mdm. Про те, що таке mdm , ви можете почитати окремо в цій статті.

Як скинути пароль від iphone без комп’ютера

Другий спосіб передбачає використання сервісу «знайти iphone», який сьогодні більш відомий, як «локатор». Він здається мені більш зручним, ніж itunes. У всякому разі, якщо ви пам’ятаєте і логін, і пароль від свого облікового запису apple id. Для цієї процедури вона знадобляться вам в обов’язковому порядку. Тому, якщо ви не пам’ятаєте хоча б один з параметрів входу, то, мабуть, переходите відразу до заключного методу.

Для цього способу вам буде потрібно доступ до свого apple id

 • тут виберіть вкладку ” знайти iphone»;

Через icloud можна видалити всі дані з iphone, включаючи пароль

 • у випадаючому списку зверху виберіть свій пристрій;
 • натисніть «стерти iphone» і підтвердіть дію.

Після цього ваш iphone повернеться до заводських налаштувань , а всі дані, включаючи пароль, будуть видалені з його пам’яті. Таким чином ви отримаєте абсолютно чистий пристрій, вільний від блокувань. Єдиний неприємний момент-це видалення всіх накопичених даних. Тому дуже важливо потурбуватися збереженням резервної копії заздалегідь, щоб можна було повернути все, що було видалено, назад, не кажучи про те, що для віддаленого очищення iphone обов’язково повинна бути включена функція «знайти iphone». Те ж саме можна виконати через додаток «локатор» на вашому mac або ipad.

Як скинути пароль на айфоне без втрати даних

Існує не так багато способів, якщо вам потрібно розблокувати iphone без втрати даних. Ключовий спосіб полягає в тому, щоб звернутися до itunes, як того і вимагає смартфон. Для багатьох ця маніпуляція є найнеприємнішою, тому що інтерфейс фірмової утиліти apple начебто спеціально спроектований таким чином, щоб їй хотілося користуватися якомога меншій кількості людей. Вже не знаю, наскільки це правда, але у мене створюється саме таке враження — настільки неінтуїтивно вона влаштована.

 • запустіть itunes або finder на mac або пк;

Після відновлення дані можна буде відновити з резервної копії

 • у вікні, виберіть ” відновити»;
 • дочекайтеся завантаження нової версії ios і установки;
 • підтвердіть скидання і відключіть iphone від комп’ютера.

Цей спосіб, як і два попередніх, за замовчуванням передбачає повну втрату даних. Однак, навіть якщо у вас немає доступу до icloud , ви можете відновити резервну копію, якщо попередньо зберегли її на комп’ютері. Для цього було необхідно заздалегідь потурбуватися її створенням за допомогою itunes. Незважаючи на те що більшість користувачів сьогодні так не робить, дехто як і раніше практикує подібного роду дії, тим самим оберігаючи себе на випадок нп.

Попросити apple розблокувати iphone

Допомогти розблокувати ваш iphone можуть тільки в техпідтримці apple

Цей спосіб взагалі є самим крайнім. Якщо нічого з перерахованого вище вам не допомогло – що дивно-ви можете звернутися в технічну підтримку apple за допомогою. Для цього зателефонуйте по телефону +7 800 555 67 34 і розкажіть про свою ситуацію як є. Швидше за все, вам там обов’язково допоможуть, але попросять підтвердити факт володіння пристроєм. Як правило, підтвердженням його покупки буде коробка від гаджета і касовий чек з магазину.

Але пам’ятайте, що звертатися до цього способу потрібно тільки в крайньому випадку, якщо ви не знаєте ні код-пароля від iphone, ні маєте доступу до apple id. Тільки в цьому випадку apple допоможе вам. Інша справа, що займе ця допомога від декількох днів до декількох тижнів. Компанії потрібно буде упевнитися в тому, що ви є реальним власником пристрою, а також провести перевірку, що ви не просто так десь роздобули упаковку і чек. Все це вимагає досить багато часу.