Як вже раніше повідомлялося, гравцям new world дуже не хочеться стояти в черзі на приєднання до сервера, тому ті хто зміг увійти в гру, не поспішають йти, впираючись в стіну затиснувши w.

Це стало настільки поширеним явищем, що зіткнутися з афкашерами можна було де-завгодно. Тепер, схоже, розробникам це набридло, так як в недавньому оголошенні говориться, що система виявлення афкашерів буде поліпшена, вимагаючи, щоб в грі було більше дійсно активних гравців.

Розробники не уточнюють, як саме вони покращувати систему. Однак запевняють, що»у нас є повна впевненість, що гравці, які грають в new world, не відчувають ніяких проблем”. 1>«>” ми бачили багато розчарувань навколо людей, які можуть штучно залишатися досить активними на серверах, щоб уникнути автоматичного кіка за афк, яке вбудовано в new world”, – йдеться в оголошенні. «ми, безумовно, згодні з тим, що це неприйнятна поведінка, особливо коли є натовпи людей, які терпляче чекають, щоб потрапити в світ».

Якщо ваша активність персонажа (або її відсутність) буде виявлена новою системою, ви отримаєте «швидкий вихід в головне меню». Повторні правопорушення призведуть до» більш суворих покарань”, йдеться в оновленні.

Точно невідомо, коли система набуде чинності. Немає конкретної дати або часу.

Хоча це звільнить місце на серверах і допоможе тим, хто знаходиться на початку черги, це, звичайно, не позбавить від довгого часу очікування. Щоб пом’якшити це, розробники заявили, що нові сервери створюються постійно, тому з часом черги повинні зменшуватися.