Вже на початку наступного року в ігровому світі відбудеться подія, яка порадує геймерів – вихід гри Divinity: Dragon Commander від студії Larian Studios. Гра буде представляти собою комбінацію RPG і стратегії. Як можна помітити, така концепція останнім часом стала досить модною.

Події гри будуть розвиватися за довго до подій, що відбулися у другій частині, в часи Полум’яних лицарів, які могли перетворюватися в драконів. Гравець візьме на себе роль одного з лицарів, капітана летючої цитаделі.

Це флагманський корабель буде служити пересувний резиденцією не тільки для самого героя, але і його вчених-чарівників, радників, механіків, та іншої свити. Саме на цьому кораблі будуть розроблятися операції по обороні і захоплення територій

Як говорить керуючий студією – Свен Винке, ідея гри виношувалася давно, тому відкладати більше не можна було. Проект містить у собі всі найбільш улюблені жанри розробників. Не дивлячись на те, що поєднати їх не просто, гра коштує цих зусиль.

Треба сказати, що для Dragon Commander було створено нове графічне ядро, як це позначилося на картинці ігри, ви можете дізнатися з трейлера.

Трейлер Divinity: Dragon Commander

Судячи з усього, нас чекає дуже незвичайна гра. Питання полягає в тому, буде вона хорошою грою?

Почитав я нещодавно огляд castlot. Це така онлайн гра про середньовіччя. В принципі дуже непогано, на роботі, щоб убити час цілком можна зарубиться.


Запис опублікована в Анонс з мітками Divinity: Dragon Commander. Читати запис.

Навігація записів

Company of Heroes 2 стане ще більш реалестичной
Гра Earth No More вийшла з тіні