Видавництво Electronic Arts випустила, мабуть, самий незвичайний шутер за останні роки — це Plants vs. Zombies: Garden Warfare від PopCap Games. Зараз гра доступна для Xbox360, з десятого числа цього місяця гру можна буде придбати для Xbox One. Причому гра для приставки останнього покоління буде наділена двома додатковими режимами.

Про додаткові режимах слід сказати окремо. У першому режимі можна грати удвох з поділом екрана. Режим Boss Modeпозволяет приєднатися до гри третьому учаснику за допомогою пристрою SmartGlass. Третій гравець зможе спостерігати за подіями гри зверху і при цьому наносити артилерійські удари, скидати аптечки, а також надавати підтримку деякими іншими способами.

Користувачам ПК не варто засмучуватися, адже для цієї платформи шутер вийде трохи пізніше. Дата, щоправда, поки що невідома.

За словами продюсера Брайан Ліндлі, шутер по мотивах Plants vs. Zombies сам по собі викликає ажіотаж, гравці особливо здивуються після запуску гри. Не дивлячись на те, що Garden Warfare відноситься абсолютно до іншого жанру, гра буде не менш захопливою зі стратегічною глибиною.


Запис опублікована в Анонс.

Навігація записів

Анонс State of Decay Lifeline
Огляд Thief