Студія 2K Games повторно анонсувала військово-фантастичний шутер bioshock infinite. Тепер гра носить назву The Bureau: XCOM Declassified. Згідно обіцянкам розроблювачів, вона вийде 23-го серпня (у Європі).

Проект XCOM знаходиться в розробці вже довгий час, тому періодично з’являються чутки про його переформатування, як виявилося, правдивими вони були наполовину. Проект дійсно багато в чому змінився. Зокрема тепер це шутер не від першої, а від третьої особи.

І так, дії XCOM Declassified будуть розвиватися в шістдесятих роках минулого століття. У період холодної війни Штати створюють Бюро, яке займається розслідуванням загадкових випадків, які на думку американського уряду, є справою рук Радянського Союзу. Але з’ясовується, що СРСР тут не причому, а виною тому щось неземне. Тому Бюро перетворюється в організацію, яка займається запобіганням загроз від позаземних цивілізацій.

Гравець повинен буде в ролі агента Вільяма Картера зібрати групу бійців, і дати гідну відсіч прибульцям. У режимі реального часу гравець зможе віддавати підлеглим накази, але в разі загибелі одного з них, повернути його до життя буде неможливо.


Запис опублікована в Анонс, Прев’ю з мітками The Bureau: XCOM Declassified. Читати запис.

Навігація записів

Warface потрапив в книгу рекордів Гіннеса
З’явилася інформація про нової консолі Xbox 720