Днями надійшла ще одна хороша новина – відбувся анонс продовження культової гри Wolfenstein: The New Order. Як стало відомо, новий Вольфенштейн буде представляти собою однокористувацький шутер, мультиплеєра в ньому не буде.

І так агента Блажковича знову призвали на службу. Головним персонажем стане незмінний герой всієї всесвіту Wolfenstein, спеціаліст по ліквідації загрози нацистів. Гра розробляється на движку id Tech 5. Згідно обіцянкам розроблювачів, чекати реліз доведеться не так довго, тому, що він повинен відбутися вже в цьому році, в четвертому кварталі. Точної дати поки немає. Гра буде доступна для персонального комп’ютера, звичних консолей, а також для приставок нового покоління.

Дія гри буде розвиватися в альтернативної реальності, у 1960 році. Перемогу у Другій Світовій здобув тут Гітлер, тому хід історії пішов зовсім в іншому руслі. Тому нашому герою, тобто американському ветерану Блажковича треба відправити на той світ не одну сотню нацистів, захоплювати фортеці, і найголовніше, взяти в свої руки контроль над надсекретним новою зброєю.

Створенням гри займається шведська студія MachineGames.


Запис опублікована в Анонс з мітками Wolfenstein: The New Order. Читати запис.

Навігація записів

Shadow Warrior буде перезапущений
З’явився перший геймплейний ролик Hellraid