Видавництво focus home interactive і естонська студія limestone games уточнили дату релізу aeon must die! – мальованого beat ‘ em up, розробку якого сповільнив скандал через робочі умови. Гра з’явиться на пк (steam), playstation 4, xbox one і nintendo switch 14 жовтня. Також був представлений новий геймплейний трейлер.

Джерело зображень: limestone games

Автори aeon must die! обіцяють динамічні тактичні битви зі зрозумілою бойовою системою, створеної в кращих традиціях файтингов. За сюжетом в героя вселився знесилений і позбавлений тіла імператор армади порожнечі (void armada) еон, спраглий помститися своїм генералам за зраду. Персонажу належить подорожувати по футуристичному місту пантеону( pantheon), знищувати ворогів з «інноваційним» ші і боротися за свободу, волю і владу над власним тілом. “чи підкоритеся ви еону, отримавши його міць і втративши себе? або підете складним шляхом, поступившись силою, але зберігши свободу?» – запитують творці.

Попередні замовлення ще не відкрилися, але в російському nintendo eshop вже з’явилася ціна — 1 499 рублів. Всі, хто купить гру до 28 жовтня, безкоштовно отримає комплект wrathful king з виглядами для еона і його мотоцикла.

У рекомендованих системних вимогах вказані процесор amd fx-8320 або intel core i5-4690k, 8 гбайт озу і відеокарта amd radeon r9 380 або nvidia geforce gtx 1050 ti. Якщо вірити розробникам, на такому пк гра зможе працювати в дозволі 1080р при 60 кадрах/с.заявлений текстовий переклад на російську мову (озвучування — тільки англійською).

Aeon must die! була анонсована під час state of play в серпні 2020 року. Незабаром після цього творці розповіли, що більшість співробітників покинули limestone games через неприйнятні умови роботи. Вони були незадоволені переробками, низькою заробітною платою, токсичною атмосферою і незаконними звільненнями. Розробка проекту була практично зупинена-автори навіть видалили трейлер гри з youtube, так як не отримали грошей за свою працю.

У серпні цього року focus home interactive представила проект повторно і заявила, що кілька юридичних компаній і естонський підрозділ міжнародної асоціації ігрових розробників (igda) в ході перевірок не виявили порушень, про які говорили розробники. Видавець стверджує, що забезпечив відповідні умови для решти команди і для її зручності переніс реліз, однак, як запевняють колишні співробітники, на той момент конфлікт не був вичерпаний. Пізніше видавець також видалив трейлер екшену зі свого youtube-каналу.